Budynek Sądu

O naszej kancelarii

Nasza Kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną zarówno Klientom indywidualnym, jak również podmiotom gospodarczym w zakresie prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, prawa obrotu nieruchomościami, w tym nieruchomościami rolnymi, prawa administracyjnego, a także sporów i postępowań sądowych. Zapewniamy pomoc naszym Klientom na każdym etapie postępowania zarówno sądowego, jak i przedsądowego. Na wysoką jakość pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię składa się kilkunastoletnie doświadczenie, profesjonalizm w działaniu, otwartość na bieżące potrzeby Klientów, a przede wszystkim dbałość o dobro powierzonych spraw. Nasi Klienci mogą liczyć na wszechstronną i fachową obsługę na wysokim poziomie merytorycznym i etycznym. Zapewniamy zindywidualizowane podejście, gwarantując skuteczne reprezentowanie interesów naszego Klienta. Kancelaria mieści się w zabytkowej kamienicy, przy al. J. Ch. Szucha 16 w Warszawie.

Nasz zespół

Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe daje Państwu gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług, uczciwości, rzetelności oraz skuteczności podejmowanych przez nas działań.
adwokat-mikolaj-budzikowski
Mikołaj Budzikowski

Adwokat, doktor nauk prawnych, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, członek Izby Adwokackiej w Warszawie od marca 2008 r.. Pracę doktorską w Instytucie Nauk Prawno-Administracyjnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego p. t. „Ograniczenia uprawnień właściciela nieruchomości rolnej” obronił z wyróżnieniem. Jego kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe jest wynikiem pracy dla polskich i zagranicznych Klientów. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie karnym, prawie rodzinnym i opiekuńczym, prawie obrotu nieruchomościami oraz prawie administracyjnym, w tym prawie rolnym. Swoje doświadczenie zawodowe mecenas Budzikowski zdobywał w wiodących na rynku zagranicznych kancelariach prawnych, jak również pod kierunkiem doświadczonych cywilistów – praktyków oraz przedstawicieli nauki prawa administracyjnego. Biegle włada językiem angielskim.

Zaufani współpracownicy

Jarosław Kusz

adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie od 2006 roku, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Studiów Podyplomowych Prawa Karnego Materialnego i Procesowego na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Centrum Prawa Amerykańskiego przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego,

Olga Tetkowska

asystentka prawna, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Studia ukończyła z wynikiem bardzo dobrym.